تعرفه و سفارش طراحی

تعرفه طراحی سایت
مراحل طراحی قالب در این تیم به این شکل است

1- نخست طی یک جلسه دلیل اصلی طراحی سایت و یا طراحی مجدد از مشتری پرسیده می شود

2- بر اساس اطلاعاتی که از مشتری دریافت شده، طرحی به شکل wireframe برای مشتری ارسال می شود که در آن تنها مکان قرار گیری اجزای مختلف صفحه مشخص شده است.

3- در مرحله بعد آدرس چند سایت گالری به مشتری داده می شود تا از داخل آن، تم رنگ مورد نظر خود را مشخص کند و ما را با سلیقه شخصی خود آشنا کند

4- در این مرحله بر اساس اطلاعات دریافتی و تم رنگ مورد نظر مشتری، طرحی در فوتوشاپ آماده میشود

5- بعد از تائید طرح توسط مشتری، طرح PSD به قالب HTML و CSS و Javascript تبدیل می شود

6- در مرحله آخر طرح بر روی CMS مورد نظر پیاده می شود و باگ های آن در مرورگرهای مختلف برطرف می شود

با طی شدن این مراحل مطمئن خواهیم بود که کیفیت طراحی دقیقا همان خواهد بود که مشتری درخواست کرده. حداقل زمان درخواستی ما برای طی کردن این پروسه ۵ هفته است.

طراحی قالب استاندارد است و در تمامی مرورگرهای پر استفاده یکسان دیده می شود و سریع و سبک است. در صورت درخواست سرویس های دیگر و یا درخواست قابلیت هایی همچون نسخه موبایل سایت و یا استفاده از تکنیک های طراحی خاص، هزینه ها افزایش پیدا می کند و زمان درخواستی تیم برای طراحی نیز به همان نسبت افزایش خواهد داشت

درحال حاضر تنها برای وردپرس قالب طراحی می شود و برای سیستم هایی همچون جوملا، مامبو، دیتالایف انجین و یا نیوک، قالب طراحی نمی شود.

برای ثبت سفارش می توانید از فرم تماس با ما استفاده کنید و یا در صورت لزوم، تماس بگیرید.
ما نیز شرایط را در ایمیل یا به شکل تلفنی برای شما توضیح می دهیم. سپس نمونه قراردادمان را برای شما ارسال می کنیم تا مطالعه کنید.
در صورتی که مایل به همکاری با ما بودید، می توانید درخواست کنید تا روزی را برای عقد قرارداد، با هماهنگی همدیگر، تنظیم کنیم.

کف قیمت طراحی قالب برای وردپرس به شکلی کاملا استاندارد و مدرن برای طراحی های fixed همراه با امکاناتی نظیر اسلایدر، فرم تماس با ما، گالری تصاویر، پیشنهادات و انتقادات، ابزار اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، درباره ما و … معادل ۱.۵ میلیون تومان و برای طراحی‌های ریسپانسیو معادل ۲.۵ میلیون تومان است. در صورت درخواست امکانات بیشتر و یا قالب فروشگاهی و یا حتی درخواست اپلیکیشن اندروید به مبلغ فوق افزوده خواهد شد.

اگر به مشاوره نیاز داشته باشید، می توانیم در محل شما برای ارائه مشاوره حاضر شویم.
هزینه مشاوره حضوری به شکل جلسه ای دریافت می شود و هزینه هر جلسه مشاوره یک ساعت و نیمه، معادل ۱۰۰ هزار تومان است.
در صورتی که مایل به عقد قرارداد باشید، در همان روز، به شما مشاوره رایگان داده خواهد شد و بابت آن هزینه ای دریافت نمی شود.